Humán Tudományi Szakmai Bizottság

Humán Tudományi Szakmai Bizottság

A Humán Tudományi Szakmai Bizottság feladata a bölcsészettudományok területén működő tudományos diákkörök tevékenységének összehangolása, szakmai irányítása.

A Humán Tudományi Szakmai Bizottság vezetése:


Elnök:

Borsodi Csaba tszv. egyetemi docens, intézetigazgató, dékán

Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: borsodi.csaba@btk.elte.hu


Elnökhelyettes:

Hansági Ágnes egyetemi docens

Károli Gáspár Református Egyetem

E-mail cím: hansagiagnes@gmail.com


Elnökhelyettes:

Pete László tszv. egyetemi docens

Debreceni Egyetem

E-mail cím: pete.laszlo@arts.unideb.hu


Titkár:

Manhercz Orsolya egyetemi adjunktus

Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: manhercz.orsolya@btk.elte.hu



A XXXII. OTDK Ügyvezetése:


Ügyvezető elnök:

Fedeles Tamás egyetemi docens

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, Történettudományi Intézet, Közép -és Koraújkori Történeti Tanszék

E-mail cím: fedeles.tamas@pte.hu


Ügyvezető titkár:

Böhm Gábor egyetemi adjunktus

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, Magyar Nyelv - és Irodalomtudományi Intézet

Modern Irodalomtörténeti és Irodalomelméleti Tanszék

E-mail cím: bohm.gabor@pte.hu


Hallgatói képviselő:

Czeferner Dóra PhD-hallgató

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: czefernerd@gmail.com


Helyettes hallgatói képviselő:

Máté Zsolt egyetemi hallgató

Pécsi Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: zsolt.mate@hotmail.com


A Humán Tudományi Szakmai Bizottság tagjai:


Név

Intézmény

E-mail

Adorjáni Zsolt

PSAT (PPKE)

adorjanizs@gmail.com

Bárczi Zsófia

Konstantin Filozófus Egyetem, Nyitra

barczizs@gmail.com

Bognár Anna

DOSz ItO

bognarannus@gmail.com

Fabiny Tibor

KRE

fabiny.tibor@kre.hu

Fazekas Csaba

ME

fazekas@uni-miskolc.hu

Gábor Csilla

Babeş-Bolyai, Kolozsvár

gaabor.csilla@gmail.com

Glavanovits Andrea

KJF

glavandi@kodolanyi.hu

Holecz Anita

NyME

hanita@mnsk.nyme.hu

Horváth Nóra

SzE (Győr)

horvath.nora@sze.hu

János Szabolcs

Partiumi Keresztény Egyetem, Nagyvárad

janosszabolcs@gmail.com

J. Újváry Zsuzsanna

PPKE

zsujvary@gmail.com

Kovács Gábor

Pannon Egyetem

kovacsgabesz@freemail.hu

Maior Enikő

Partiumi Keresztény Egyetem, Nagyvárad

enikomaior@yahoo.com

Manhercz Orsolya

ELTE

manhercz.orsolya@btk.elte.hu

Nagy Balázs

ELTE

nagybal@elte.hu

Novák Anikó

Újvidéki Egyetem, Újvidék

uneco84@gmail.com

Palatinus David Levente

Rózsahegyi Katolikus Egyetem, Rózsahegy

david.palatinus@ku.sk

Prohászka-Rád Boróka

Sapientia EMTE, Csíkszereda

boroprohaszka@yahoo.com

Pusztai Gabriella, az OTDT alelnöke

DE

pusztai.gabriella@arts.unideb.hu

Reichmann Angelika

EKE

reichmanna@gmail.com

Rüsz-Fogarasi Enikő

Babeş-Bolyai, Kolozsvár

enikorf@gmail.com

Tukacs Tamás

NyF

tukacst@yahoo.com

Uhrman Iván

ORZsE

uhivan61@gmail.com

Vajda Zoltán

SzTE

vajda@lit.u-szeged.hu

Váradi Natália

II. Rákóczi Ferenc K. M. Főiskola, Beregszász

lia@kmf.uz.ua



A Humán Tudományi Szakmai Bizottság Szervezeti és Működési Szabályzata:

utolsó frissítés dátuma: 2016.10.26